پلن های دوره آموزش چاپ و پیش از چاپ

این یک دوره آموزش کارآفرینی است، یک دوره عملی کاربردی و برگرفته از جدیدترین تکنولوژی و تجارب چاپ است که به وسیله ما بومی شده و با شرایط صنعت چاپ ایران مطابق است.
این دوره طی برگزاری جلسات مشخص در قالبی عملی، گام ‌به گام مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به توانایی آماده سازی فایل را به شیوه ای نوین در اختیار هنرجویان قرار می دهد. یکی از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دوره، ارایه یک چارچوب علمی جهت افزایش ضریب موفقیت انجام فرآیند ها است (تشخیص و تحلیل داده ها براساس سیستم های چاپ موجود) که مبتنی بر آموزش های واقعی است.

هنر جویان پس از طی کردن این دوره، با یک جعبه ابزار کاربردی و آزموده شده در این صنعت آشنا شده و می‌توانند از چارچوب ارایه شده در راستای اجرا و طراحی گرافیک برای چاپ و سفارشات خود بهره‌مند شوند.

یکی از ویژگی‌های این دوره بهره‌گیری از یک مثال واقعی به صورت گام به گام در طی دوره آموزشی است. ما تا آخر همراه شما هستیم، آخر این مسیر خروجی اولین پروژه واقعی شماست.

به معنای دیگر، زمانی که در دوره ای ثبت‌نام می‌کنید و هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید، در واقع به خدمات ارزشمند و محتوای آموزشی که توسط برگزارکننده ارائه می‌شود، دست خواهید یافت. این سرمایه‌گذاری به شما فرصتی می‌دهد تا مهارت‌ها و دانش لازم را کسب کرده و در نهایت، به کسب درآمد بپردازید. در واقع، این پرداخت‌ها به عنوان هزینه‌ای برای دستیابی به هدف بالاتر شما در کسب و کار یا حوزه‌ی مورد نظرتان محسوب می‌شوند و برگزارکننده با ارائه‌ی این فرصت، به شما این امکان را می‌دهد که به سمت موفقیت حرکت کنید.